Paylaş


Transfer çalışmalarında sona yaklaşan Fırtına, bonservisi elinde olan İranlı stoper Morteza ile Nijeryalı forvet Nwakaeme’yi kadrosuna katmak için son sortileri yapıyor

Trabzonspor‘da uzun zamandır devam eden transfer çalışmalarında son aşamaya gelindi. Bordo-mavililer uzun zamandır gündeminde olan 1992 doğumlu İranlı stoper Morteza Pouraliganji‘den haber bekliyor. Hafta başından yeniden iletişime geçilen tecrübeli savunmacı, Karadeniz ekibinden düşünmek için cuma gününe (yarın) kadar süre istemişti. Morteza‘nın yarın Trabzonspor‘a gelip gelmeme noktasındaki kesin cevabın vereceği ifade edildi.

ONAZI’Yİ ARAYIP BİLGİ ALDI

Bordo-mavililerin sürpriz bir şekilde gündemine aldığı 1989 doğumlu Nijeryalı forvet Anthony Nwakaeme için de Sheva ile yapılan bonservis pazarlıklarında son aşamaya gelindi. Oyuncuyu uygun maliyetle kadrosuna katmak isteyen Fırtına’nın 500 bin euro seviyelerinde işi bitirmesi bekleniyor. Bu arada yine Nijeryalı olan Ogenyi Onazi‘yi arayan Nwakaeme’nin Trabzon hakkında bilgiler aldığı, şehri ve taraftarın atmosferini sorduğu ifade edildi.

(Fotomaç)

TRABZONSPOR HABERLERİ


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here